Chorzy

Okładka

Zapis wywiadu z Walerym Śniadym, znanym też jako Paweł Zanik, Markus Vilander, Paul Sinner, Accondicionado Cerebro i Stanisław Klepka.

Każda z tych postaci wzbudza w mikroświecie kontrowersje. Głównie ze względu na język, którego używa – artykuły publikowane na tworzonych przez część postaci blogach często zawierają wulgaryzmy czy barwne obelgi kierowane głównie do postaci zamieszkujących lub powiązanych z Sarmacją.

Sam też w jednej z dyskusji miałem okazję zostać nazwany ścierwem, wywłoką antyludzką, pizdusiem zarządzającym Planetą Mikronacje.

Celem tej rozmowy była próba zrozumienia, dlaczego właściwie autor tworzy kolejne postaci, blogi. Co nim kieruje, gdy walczy z postaciami, które działają w świecie, z którego sam już dawno temu odszedł?

CZYTAJ (PDF, 2.4 MB)

2 myśli nt. „Chorzy

  1. KV

    Pozer. Hipokryta. Widać, że wywiad pprzeprowadzony był kilka tygodni temu, obecnie jego pseudobohater prezentuje wartości w nim krytykowane.
    Tytuł powinien brzmieć „chory”. W tekście jest tyle histerycznych i maniakalnych reakcji, że zdecydowanie przekracza to wszelkie limesy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>