Przystanek Kanikograd startuje!

Plan jest prosty – ożywić Kanikograd.

Dawniej, miasto Kanikograd było miejscem, gdzie działo się dużo – inicjatywy kulturalne, kawiarnie, media, kamienice, w których nie tylko się mieszkało, ale również działało. Obecnie, w Kanikogradzie mieszka jedna osoba.

Na działce w dzielnicy przemysłowej Kanikogradu rozstawiam namiot, od którego zaczyna się istnienie Przystanku Kanikograd. W środku tego namiotu, do którego właśnie wchodzisz, będziesz mógł pisać artykuły, publikowane na stronie Przystanku i w Planecie Mikronacje, tworzyć, dyskutować z innymi Scholandczykami i mieszkańcami mikronacji w komentarzach, a w przyszłości być może także napić się kawy.

Jako część Przystanku Kanikograd powstaje także Stowarzyszenie Mieszkańców Kamienicy Bractwo 4 – w (dość słabym ;) ) skrócie – SMKB4. Jego celem jest przede wszystkim integracja mieszkańców kamienicy, tak by czuli się w Scholandii bardziej mile widziani.

A co to właściwie Kanikograd? Jedno z miast Królestwa Scholandii. Kanikograd ma też swoją stronę , na której można więcej poczytać o tym, co w tym mieście było albo i nawet dalej jest. Tak jak Kawiarnia Szach, która nadal istnieje, choć nie można już się w niej napić kawy ani z nikim porozmawiać. Odwiedź Kanikograd, nawet jeśli nie masz zamiaru tu zamieszkiwać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>